Dowiedz się jakie możliwości drzemią w Twojej firmie !

Zastanawiasz się co warto poprawić w ofercie, aby zwiększyć sprzedaż Twoich produktów na Allegro?

A może chcesz się dowiedzieć czy produkty, które oferujesz są odpowiednie na zagraniczne marketplace’y, takie jak: Amazon, Ebay, Kaufland czy Emag?

Wypełnij formularz i zgłoś się na bezpłatną konsultację!

Uzupełnij formularz

Jak wygląda bezpłatna konsultacja?

Poznanie Twoich potrzeb

Po wypełnieniu formularza kontaktowego, zadzwoni do Ciebie jeden z naszych ekspertów sprzedaży internetowej i odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące sprzedaży na polskich i zagranicznych platformach marketplace. Ocenimy Twoje bieżące działania na danym rynku oraz sprawdzimy czy dotychczasowa strategia sprzedażowa jest odpowiednia. 

Będziemy chcieli poznać również więcej szczegółów Waszej działalności, jakie macie plany na rozwój oraz w jakich obszarach konkretnie potrzebujecie pomocy. Ten wywiad pomoże nam dobrać odpowiednie rozwiązanie do Twojego biznesu.

1

Propozycja kierunków rozwoju

Na podstawie pierwszej rozmowy oraz wykonanej analizy, będziemy w stanie wrócić z konkretnymi propozycjami z naszej strony. Nasi eksperci pomogą w wyborze tych rynków zbytu, na których Twoje produkty mają największy potencjał i na których najszybciej będziemy w stanie wygenerować dla Ciebie odpowiedni zwrot z inwestycji. Korzystając z naszej bezpłatnej konsultacji, masz pewność, że zostanie wybrana dla Ciebie najbardziej odpowiednia droga. 

2

Rozpoczęcie współpracy

Jeżeli zaproponowane rozwiązania są dla Ciebie interesujące, to przechodzimy do szczegółowych rozmów mających na celu podjęcie współpracy. Zaczynamy kompleksowe wdrożenie Twojej oferty na wybrane marketplace’y. W trakcie prac wdrożeniowych dostajesz również kontakt do opiekuna konta, który koordynuje prace i prowadzi działania marketingowe.

3

Zaufali nam:

Co mówią o nas nasi klienci ?

Firma efektywna biznesowo z dużym doświadczeniem, a dodatkowo z pozytywnym nastawieniem. Polecam.

Bernard Bocian
Dyrektor sprzedaży w Meester Group

Współpraca z firmą Raise Your Sales rozwija się w bardzo dobrym kierunku. Kontakt, wiedza, rzetelność – na wysokim poziomie. Panowie znają się na rzeczy. Liczymy na długotrwałą relację i ciągły rozwój. Dla niezdecydowanych stanowcze TAK, warto🙂

Arkadiusz Wierzbiński
Właściciel w Family Meble

Bardzo, dobra, rzetelna firma. Znają się na rzeczy i naprawdę warto skorzystać z ich usług. Dodawanie produktów, reklama, wszystko tak profesjonalnie, że samemu nie jest człowiek w stanie tego zrobić.

Jakub Dłużyński
Właściciel w Zatechs

Raise Your Sales

Podwale 47
43-300 Bielsko-Biała

Adres e-mail

hello@raiseyoursales.pl