Zarządzanie kontem kaufland

kompleksowa obsługa konta na kaufland

Kaufland to jeden z najbardziej perspektywicznych i najprężniej rozwijających się platform sprzedażowych w Niemczech. Pozwala dotrzeć bezpośrednio do kupujących w całych Niemczech. Zacznij z nami skuteczną sprzedaż na tej platformie ! 

Pomożemy Ci dobrać strategie sprzedażową oraz zarejestrować i odpowiednio skonfigurować Twoje konto sprzedażowe. Kompleksowo wdrożymy Twoje produkty oraz zadbamy o odpowiednią widoczność oferty. 

Co możemy dla Ciebie zrobić ?

Strategia sprzedażowa

Sprawdzimy jaki potencjał drzemie w Twojej organizacji, a następnie dobierzemy odpowiednią strategię sprzedażową dostosowaną do Twojego portfolio produktowego.

Rejestracja i konfiguracja konta

Pomożemy Ci założyć oraz skonfigurować konto na Kaufland, tak aby odpowiednio przygotować je do sprzedaży.

Wdrożenie oferty na kaufland.de

Kompleksowo i sprawnie wprowadzimy Twoje produkty na Kaufland oraz zadbamy o odpowiednią pozycję w wynikach wyszukiwania.

Reklamy kaufland Ads

Tworzymy, konfigurujemy i optymalizujemy kampanie reklamowe, aby zmaksymalizować jej efekty oraz zminimalizować Twoje koszty.

Optymalizacja SEO

Dbamy o to aby zamieszczane treści były dostosowane do wymogów Kaufland.de. Tworzymy tytuły oraz opisy zgodnie ze sztuką SEO.

zarządzanie i administracja

Monitorujemy wskaźniki konta aby nie dopuścić do jego blokady. Na bieżąco aktualizujemy ofertę o nowe produkty oraz optymalizujemy istniejące listingi.

Dowiedz się jakie możliwości drzemią w Twojej firmie !

Sprzedajesz już na Kaufland i chcesz się dowiedzieć co warto poprawić w ofercie, aby zwiększyć sprzedaż Twoich produktów?

A może dopiero zastanawiasz się nad rozpoczęciem sprzedaży na Kaufland i chcesz się dowiedzieć czy produkty, które oferujesz są odpowiednie do sprzedaży na tej platformie?

Wypełnij formularz i zgłoś się na bezpłatną konsultację!

Uzupełnij formularz

Adres e-mail

hello@raiseyoursales.pl