Poznaj Raise Your Sales

Jesteśmy agencją marketplace, która specjalizuje się w rozwoju sprzedaży e-commerce oraz skalowaniu biznesu na najpopularniejszych platformach handlowych w całej Europie. Działamy z pasją i profesjonalizmem, zapewniając naszym klientom kompleksowe wsparcie w osiąganiu sukcesu online.

Doświadczenie poparte certyfikatami:

Klienci, którzy nam zaufali:

Zespół wykwalifikowanych specjalistów

Jesteśmy więcej niż tylko agencją e-commerce. Jesteśmy zgranym Zespołem pasjonatów e-commerce, dla których Twój sukces jest naszym celem.

Każdy członek naszej drużyny posiada unikalne umiejętności i doświadczenie w dziedzinie handlu elektronicznego. Od wnikliwych analityków, którzy studiują liczby, aby odkrywać ukryte wzorce; przez specjalistów od reklam PPC, którzy jednym kliknięciem mogą przenieść Cię na szczyty wyszukiwarek; ekspertów SEO, którzy rozmawiają z algorytmami wyszukiwarek na "Ty"; po mistrzów obsługi klienta — prawdziwych magików słowa, którzy potrafią zamienić nawet najtrudniejsze sytuacje w pozytywne doświadczenia klienta.

Mamy wszystko i wszystkich, do tworzenia e-commerce.

Przemysław Żurek​

Founder

Chief Operating Officer

Swoje doświadczenie w sprzedaży e-commerce zacząłem budować ponad 7 lat temu, kiedy podjąłem współpracę z firmą Green Cell. Rozwijałem tam sprzedaż internetową na Allegro oraz w sklepach własnych. Po czasie rozpoczęliśmy ekspansję na inne europejskie platformy takie jak Amazon, eBay, eMAG, Kaufland, Cdiscount itp.

Przez wiele lat rozwijałem swoje umiejętności analityczne, szukając trendów oraz wprowadzając kolejne produkty marki własnej. Nauczyłem się obsługiwać i zarządzać sprzedażą produktów, tworząc z nich bestsellery w swoich kategoriach sprzedażowych na każdym marketplace.

W stopniu zaawansowanym potrafię konfigurować oraz optymalizować kampanie reklamowe PPC. Dzięki analizie i zastosowaniu odpowiednich słów kluczowych maksymalizuję zyski oraz zwiększam pozycję produktów w Best Sellers Rank.

Chcąc pokazać firmom potencjał, jakim jest sprzedaż ecommerce, razem z dwoma równie doświadczonymi kolegami założyliśmy agencję marketplace Raise Your Sales. Naszym celem jest wsparcie firm chcących wdrożyć swoją ofertę na największe platformy sprzedażowe w Europie oraz pomoc w dalszym rozwoju sprzedaży.

Wojciech Piszczek

Founder

Chief Executive Officer

Swoją przygodę na rynku sprzedaży internetowej zacząłem już ponad 7 lat temu w firmie z branży odzieżowej, gdzie byłem odpowiedzialny głównie za rozwój sprzedaży na Allegro i sklepie internetowym.

W 2015 roku zacząłem współpracę z marką Green Cell i szybko zostałem zaangażowany w rozwój sprzedaży e-commerce na zagranicznych rynkach. To tutaj, przez ponad 5 lat wprowadzałem produkty marki własnej na zagraniczne platformy sprzedażowe, takie jak: Amazon, Ebay, Kaufland, Emag oraz doskonaliłem swoje umiejętności sprzedaży e-commerce.

Dostrzegłem, że coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z potencjału zagranicznych rynków, ale nie wiedzą do końca jak się do tego zabrać. Dlatego też postanowiłem założyć agencję marketplace Raise Your Sales. Razem z moim zespołem, pomagamy firmom rozwijać sprzedaż na Amazon i Allegro oraz na pozostałych, największych marketplace’ach w całej Europie.

Michał Sablik​

Founder

Chief Growth Officer

Swoją przygodę na rynku sprzedaży bezpośredniej rozpocząłem już w 2009 roku pracując jako sprzedawca sprzętu komputerowego marki Dell w sieci MSHP. W kolejnych latach miałem przyjemność pracować w podobnym charakterze dla Lenovo i Samsunga.

Od 2016 roku rozpocząłem współpracę z marką Green Cell, zaczynając od stanowiska w dziale obsługi klienta gdzie odpowiadałem za kompleksową obsługę zamówień internetowych. Po dwóch latach zostałem zaangażowany w rozwój sprzedaży eCommerce zarówno na polskich jak i zagranicznych platformach. Przez prawie 4 lata zarządzałem sprzedażą produktów marki GC na takich marketplace jak: Amazon, Ebay, Kaufland, Emag, cDiscount, Darty, Fnac.

Kolejnym etapem było stanowisko w firmie Barel Poland. Powierzono mi rozwój sprzedaży zagranicznej produktów marek Motus i Kiano na platformach marketplace.

Widząc ogromne zapotrzebowanie na wsparcie firm w sprzedaży zagranicznej postanowiłem dołączyć do Raise Your Sales gdzie wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenie w rozwoju marek własnych i sprzedaży na platformach eCommerce w całej Europie.

Konrad

Konrad Wadowski

E-commerce Manager

Swoją karierę w handlu zacząłem od sprzedaży detalicznej dla Adidas Poland, gdzie przez prawie 10 lat pracy przeszedłem długą ścieżkę od sprzedawcy, przez trenera z zakresu technologii i sprzedaży, osoby odpowiedzialnej za dokumentację reklamacyjną, aż po zastępcę kierownika salonu.

Już wtedy widziałem wielki potencjał w sprzedaży e-commerce i chcąc móc dalej się rozwijać rozpocząłem współpracę z firmą Mikesport specjalizującej się w sprzedaży odzieży oraz akcesoriów rowerowych, właściciela marek Kaymaq czy Deko. Zdobyłem swoje pierwsze doświadczenie praktyczne na platformach Allegro, Amazon czy eBay.
Kolejnym dużym krokiem była moja decyzja o przenosinach do Green Cell specjalizującej się w sprzedaży produktów z zakresu elektro-mobilnych, gdzie spędziłem prawie 3 lata. Pozwoliło mi to ugruntować już zdobytą wiedzę na znanych mi marketplacach, ale również poznałem nowe jak eMag, cDiscount, Rakuten czy FNAC.

Dlaczego obecnie jestem w Raise Your Sales? Ponieważ firmy coraz częściej szukają pomysłów na rozwój swoich marek i ekspansje na rynkach zagranicznych, gdzie mogę ich wspierać swoim doświadczeniem, a jednocześnie cały czas się rozwijać szukając i pokonując nowe wyzwania.

Zofia

Zofia Baranowska

Senior E-commerce Sales Specialist

Jestem doświadczoną specjalistką ds. obsługi marketplace. Specjalizacja w projektowaniu graficznym i wieloletnia praca na tym stanowisku sprawia, że każde konto, którym się opiekuję jest estetyczne i funkcjonalne. Potrafię przyciągnąć uwagę klientów docelowych wiedzą techniczną i kreatywnością.

Aktualnie jestem na ostatnim etapie studiów z zakresu zarządzania projektami, aby poszerzyć jeszcze bardziej swoje umiejętności w tym obszarze i całościowo rozwijać sprzedaż klientów. Na bieżąco aktualizowana wiedza z zakresu marketingu, liczne kursy i szkolenia e-commerce powodują, że klienci ufają moim umiejętnościom.

Najbardziej lubię pracę z Allegro, dla którego benchmarkiem jest Amazon. Obserwując rozwój i trendy obydwu platform łatwo przychodzi mi przewidywanie, w którą stronę zmierza Allegro, a wiedza ta, zawsze daje przewagę konkurencyjną sprzedawcom, którzy są pod moją opieką.

Damian4zramka

Damian Ulko

E-commerce Manager

Pasjonat świata marketplace od wielu lat związany z e-commerce.
Moje doświadczenie zawodowe pozwoliło mi zrozumieć, jak ważna jest to dziedzina naszego życia.

Obserwując rozwój technologii i zmieniające się preferencje konsumentów, staram się być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w branży.

Uwielbiam korzystać z różnych platform e-commerce jako konsument, a także badać ich funkcjonalności i procesy jako fachowiec na co dzień.
Specjalizuję się w świetnie rozwijających się platformach Allegro i eMag, które są przykładami niezwykle udanych i popularnych rynków online.
Z wykształcenia jestem informatykiem, a prywatnie interesuję się także programowaniem, piłką nożną, podróżami i ekonomią.

Marta

Marta Piszczek

Administration and Billing Specialist

Z branżą handlową związana jestem od 2018 roku. Praca w sklepach wielobranżowych dała mi możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu transakcjami i finansami oraz dokumentacji przeprowadzonych operacji kasowych. Nauczyłam się monitorować bieżący rynek oraz budować trwałe relacje z firmami i klientami.

W Raise Your Sales rozwijam się zawodowo; zajmuję się administracją, fakturowaniem i rekrutacją. Jestem odpowiedzialna za kontrolowanie budżetu firmy, obsługę korespondencji oraz rozwiązywanie bieżących spraw.

W wolnych chwilach pasjonuję się florystyką żywych kwiatów i roślin.

Aneta

Aneta Starmach

Senior E-commerce Sales Specialist

Jestem entuzjastką marketingu i branży e-commerce.
Z platformami marketplace mam już do czynienia ponad 4 lata. Specjalizuję się w obsłudze
platformy Amazon, a zwłaszcza w tworzeniu skutecznych reklam na tej platformie. W trakcie
swojej drogi zawodowej miałam także do czynienia z Allegro – tam miałem okazję skalować
sprzedaż dla marki własnej.

W Raise Your Sales zajmuje się kompleksową obsługą kont klientów. Doceniam fakt, że mam
wyjątkową okazję do nauki nowych rzeczy. Działając w obszarze obsługi Amazon codziennie
napotykam nowe wyzwania i zadania, które pozwalają mi poszerzać swoje umiejętności.
Widzę tu przestrzeń do rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego, co sprawia, że moja
praca jest satysfakcjonująca i inspirująca.

Z wykształcenia jestem inżynierem Logistyki. Poza pracą, lubię uprawiać jogę. To nie tylko
sposób na utrzymanie kondycji fizycznej, ale także narzędzie do osiągania równowagi i
spokoju w codziennym życiu. Interesuję się również psychologią, co pozwala mi lepiej
rozumieć ludzi i ich zachowania.

Karol

Karol Sokołowski

E-commerce Sales Specialist

Swoją przygodę w sprzedaży e-commerce rozpocząłem w 2019 roku jako specjalista ds. obsługi sklepu internetowego z branży armatury łazienkowej. To stanowisko umożliwiło mi rozwinięcie umiejętności analitycznych i komunikacyjnych, dzięki kompleksowej obsłudze zamówień oraz zarządzaniu produktami marki własnej.

Podczas mojej kilku letniej pracy zdobyłem szerokie doświadczenie w obsłudze platformy Allegro, na której byłem odpowiedzialny za uczestnictwo w kampaniach promocyjnych, aktualizowanie oraz optymalizowanie wyszukiwanych ofert.

Rynek e-commerce zachwycił mnie możliwością dotarcia do klientów na całym świecie. Poprzez tworzenie nowych rozwiązań, udoskonalanie procesów oraz dostarczanie wartościowych produktów i usług klientom.

W Raise Your Sales zajmuję się wsparciem oraz obsługą platform t.j. Allegro, Amazon oraz eMag. Tutaj odkryłem ogromną przestrzeń do rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Dzięki globalnemu zasięgowi jesteśmy w stanie rozbudować markę naszych klientów, poszerzyć strategię marketingową oraz otworzyć nowe kanały sprzedaży na poszczególne rynki zagraniczne.

Z wykształcenia jestem inżynierem Logistyki, a moje hobby to piłka nożna, historia oraz ogrodnictwo.

Edyta

Edyta Tołczyżewska

E-commerce Sales Specialist

Pasjonat świata marketplace od wielu lat związany z e-commerce.
Moje doświadczenie zawodowe pozwoliło mi zrozumieć, jak ważna jest to dziedzina naszego życia.

Obserwując rozwój technologii i zmieniające się preferencje konsumentów, staram się być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w branży.

Uwielbiam korzystać z różnych platform e-commerce jako konsument, a także badać ich funkcjonalności i procesy jako fachowiec na co dzień.
Specjalizuję się w świetnie rozwijających się platformach Allegro i eMag, które są przykładami niezwykle udanych i popularnych rynków online.
Z wykształcenia jestem informatykiem, a prywatnie interesuję się także programowaniem, piłką nożną, podróżami i ekonomią.

Piotr

Piotr Krzysztofowicz

Junior E-commerce Sales Specialist

W świecie sprzedaży e-commerce oraz marketplace pracuję od niedawna jednak ten krótki czas, jaki poświęciłem na wdrożenie się w ten temat, uświadomił mi ogrom możliwości i zalet, jakie płyną z wejścia na nowe rynki sprzedaży. Rynki e-commerce to przyszłość dzisiejszego handlu oferujące wręcz nielimitowane możliwości w zakresie reklamy swoich produktów i usług co pozwala na rozwój, na jaki wcześniej nie można było sobie pozwolić.

W Raise Your Sales zajmuję się wsparciem obsługi platform Allegro, Amazon oraz eMag. Jest to firma, która spełnia moje oczekiwania rozwojowe i pozwala mi pogłębiać swoje umiejętności w zakresie, jaki mnie interesuje. Cieszy mnie możliwość współpracy z doświadczonym zespołem świata e-commerce oraz z szeroką gamą różnorakich klientów.

Z wykształcenia jestem poligrafem, a moje hobby to siłownia, gry komputerowe i modelarstwo.

Magda

Magdalena Juraszek

Senior E-commerce Sales Specialist

Jestem pasjonatką e-commerce i platform marketplace, działającą w tej branży już od 2016 roku. Moje szczególne zainteresowanie skierowane jest w stronę Amazona, który fascynuje mnie swoim potencjałem i możliwościami. Jestem przekonana, że e-commerce to przyszłość handlu, dlatego zawsze staram się być na bieżąco z nowymi technologiami i trendami, które pojawiają się w tym dynamicznie zmieniającym się środowisku. To właśnie rozwijanie się i wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań sprawiają, że praca w e-commerce jest dla mnie niezwykle satysfakcjonująca.

Wierzę, że wygląd ofert i kreowanie wizerunku marki to klucz do sukcesu na platformach marketplace. Dlatego też zawsze dokładam wszelkich starań, aby moje działania były zgodne z obecnymi trendami i oczekiwaniami klientów.

Jestem osobą pełną pozytywnej energii, która ceni sobie kontakt z ludźmi i wymianę doświadczeń. To właśnie ta otwartość i chęć nawiązywania dobrych relacji pomagają mi w budowaniu więzi z klientami. Poza pracą, kocham podróże, które pozwalają mi poszerzać horyzonty i szukać nowych inspiracji.

Marcin

Marcin Truch

E-commerce Sales Specialist

Z branżą e-commerce jestem związany już ponad 5 lat. Zaczynałem jako specjalista ds. obsługi klienta. Z czasem co raz więcej czasu poświęcałem na rozwijaniu sprzedaży na sklepie internetowym i marketplace’ach.

Obecnie najwięcej doświadczenia posiadam w obsłudze kont Allegro i eBay. Równocześnie stale zwiększam swoją wiedzę z zakresu obsługi platformy Amazon. Najwięcej uwagi poświęcam “user experience” dlatego wartościowy opis i zdjęcia to moim zdaniem podstawy dobrej oferty. Z zainteresowaniem śledzę również rynek e-commerce w Polsce, zwłaszcza pod kątem przywiązania klientów do danych platform sprzedażowych.

Prywatnie jestem pasjonatem motoryzacji. Mocno interesuję się piłką nożną, tą Polską i zagraniczną. W ostatnim czasie, za sprawą syna odrodziło się również stare hobby- klocki LEGO.

Wojtek_Smulski

Wojciech Smulski

Junior E-commerce Sales Specialist

Moje doświadczenie zawodowe do tej pory było związane z zakupami indirect oraz zarządzaniem flotą samochodową. Swoją przygodę z Raise Your Sales rozpocząłem niedawno i obecnie wdrażam się w zarządzanie kontami Klientów na marketplace Allegro. Jestem odpowiedzialny za prowadzenie kont, wdrażanie nowych produktów oraz prowadzenie kampanii reklamowych.

Prywatnie bardzo lubię wycieczki rowerowe, gry komputerowe i modelarstwo. Jestem pasjonatem Formuły 1.

Anna Wierzgacz

Anna Wierzgacz

E-commerce Sales Specialist

Moją pasją jest e-commerce. Jestem osobą kreatywną, mam zamiłowanie do innowacji oraz chęć ciągłego doskonalenia się w swojej pracy.

Z wykształcenia jestem absolwentką filologii angielskiej. Z branżą e-commerce jestem związana od 2018 roku. Moje doświadczenie zawodowe

zdobywałam głównie na platformie eBay. Zajmowałam się również obsługą sklepu internetowego zbudowanego na platformie Magento.

Dokładałam wszelkich starań, aby tworzone przeze mnie oferty były estetyczne oraz zgodne z zasadami dobierania słów kluczowych.

Moim głównym zadaniem była kompleksowa obsługa klienta na rynku brytyjskim, tworzenie kampanii marketingowych oraz unikalnych opisów i tytułów produktów.

Podejmując konkretne działania sprzedażowe zawsze starałam się wyciągać z nich wnioski, a zdobyte w ten sposób doświadczenie przekładałam na działania optymalizujące oferty.

W Raise Your Sales zajmuję się wsparciem obsługi takich platform jak Allegro, eBay czy Amazon.

Branża sprzedaży online rozwija się bardzo dynamicznie, nieustannie pojawiają się nowe trendy. W moim przekonaniu, aby osiągnąć sukces należy wyróżniać się na tle konkurencji oraz umiejętnie odpowiadać na potrzeby i problemy klientów.

W wolnych chwilach bardzo lubię podróżować. Zwiedzanie świata daje mi możliwość odkrywania nowych smaków, kultur, zwyczajów oraz poszerzania horyzontów.

Michał_Dubicki

Michał Dubicki

E-commerce Sales Specialist

W naszej agencji pełnię rolę specjalisty e-commerce. Mam za sobą kilka lat doświadczenia w branży, specjalizując się głównie we wdrożeniach na platformy marketplace i określaniu kierunku w jakim powinien podążać biznes na danym rynku.

 

W mojej pracy kładę duży nacisk na analizę danych i efektywne wykorzystywanie narzędzi marketingowych w celu zwiększenia widoczności i rozpoznawalności marki. Jestem przekonany, że sukces marketingu opiera się na solidnych danych i rzetelnej analizie. Staram się być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży oraz doskonalić swoje umiejętności, aby zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe rezultaty.

Iwona

Iwona Tomaszewska

Junior E-commerce Sales Specialist

Po ukończeniu filologii angielskiej w 2019 roku, podczas wyboru studiów magisterskich zainteresował mnie kierunek e-commerce. W trakcie nauki postanowiłam wejść w ten świat “od kuchni” i przez ponad trzy lata zdobywałam doświadczenie na platformie Amazon w obszarze FBA. W Raise Your Sales jestem od niedawna, poszerzam swoją wiedzę, zajmuję się wsparciem obsługi platformy Amazon. Prywatnie jestem artystyczną duszą, moje główne zainteresowania to nauka języków (zwłaszcza języków romańskich), gotowanie, pieczenie słodkości, aktywne spędzanie czasu, projektowanie grafik oraz muzyka, a dodatkowo interesuję się nieco F1.

Co mówią o nas nasi klienci?

Raise Your Sales

Podwale 47
43-300 Bielsko-Biała

Adres e-mail

hello@raiseyoursales.pl