obsługa reklam Ebay PPC

Reklamy Ebay PPC

 
Odpowiednie prowadzenie kampanii Ebay PPC to klucz do znacznego wzrostu sprzedaży na Ebay’u. Zacznij z nami skuteczną sprzedaż na tej platformie ! 
 
Pomożemy Ci ustalić budżet reklamowy, wybierzemy produkty do kampanii oraz dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe, na które będziemy się pozycjonować. Ustawimy odpowiednie stawki reklamowe oraz na bieżąco będziemy optymalizować kampanie.
 

Co możemy dla Ciebie zrobić ?

Strategia sprzedażowa

Sprawdzimy jaki potencjał drzemie w Twojej organizacji, a następnie dobierzemy odpowiednią strategię promowania dostosowaną do Twojego portfolio produktowego.

Ustalenie budżetu i celu kampanii

Pomożemy Ci ustawić odpowiedni budżet reklamowy oraz wspólnie wyznaczymy cele nowo utworzonych kampanii reklamowych.

Dobór słów kluczowych

Kompleksowo i sprawnie wyszukamy słowa kluczowe na które będziemy chcieli się pozycjonować i budować odpowiednią pozycję w wynikach wyszukiwania.

Realizacja kampanii PPC

Opierając się na naszym doświadczeniu, tworzymy kampanie reklamowe aby zmaksymalizować jej efekty oraz zminimalizować Twoje koszty.

Optymalizacja Kampanii

Dbamy o to aby na bieżąco monitorować i optymalizować parametry kampanii. Analizując jej zachowanie, podejmujemy kolejne kroki, aby zwiększyć wydajność reklam.

Raportowanie działań

Raz w miesiącu przesyłamy raport, w którym przekazujemy wszystkie szczegóły działającej kampanii oraz wykonane działania i plany optymalizacji reklam w najbliższych miesiącach.

Dowiedz się jakie możliwości drzemią w Twojej firmie !

Reklamujesz się już na Ebay i chcesz się dowiedzieć co warto poprawić w aktualnych kampaniach, aby zwiększyć sprzedaż Twoich produktów?

A może dopiero zastanawiasz się nad wdrożeniem kampanii reklamowej i chciałbyś się dowiedzieć jak dobrze podejść do tego tematu?

Wypełnij formularz i zgłoś się na bezpłatną konsultację!

Uzupełnij formularz

Adres e-mail

hello@raiseyoursales.pl