Obsługa sprzedaży Amazon

Pomagamy firmom rozwijać sprzedaż internetową
e-commerce
oraz skalować ich biznes poprzez profesjonalną obsługę sprzedaży na Amazonie na terenie całej Europy.

Nieistotne, czy dopiero chcesz rozpocząć sprzedaż produktów na tej platformie, czy już to robisz od jakiegoś czasu – podnosimy sprzedaż na każdym etapie rozwoju Twojego biznesu na Amazon!

Obsługa sprzedaży na Amazon | Raise Your Sales
Oficjalny partner Amazon SPN | Raise Your Sales
Oficjalny partner Amazon ADS | Raise Your Sales

Czy Amazon to odpowiedni marketplace dla mnie?

Amazon to największa platforma sprzedażowa e-commerce. Pozwala ona dotrzeć bezpośrednio do kupujących z całego świata. Dlatego też w większości przypadków, ekspansja na ten marketplace powinna być naszym pierwszym wyborem.

Korzystając z naszej bezpłatnej konsultacji, masz pewność, że zostanie wybrana dla Ciebie najbardziej odpowiednia droga. Zawsze uczciwie podchodzimy do badania potrzeb i szczerze informujemy o potencjale sprzedażowym danego rozwiązania oraz ryzykach z tym związanych. Nasi eksperci wybiorą te rynki zbytu, na których Twoje produkty mają największy potencjał i na których najszybciej będziemy w stanie wygenerować dla Ciebie odpowiedni zwrot z inwestycji.

Dowiedz się jakie możliwości drzemią w Twojej firmie!

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem sprzedaży na Amazonie i chcesz się dowiedzieć, czy produkty, które oferujesz są odpowiednie do sprzedaży na tej platformie?

Sprzedajesz już na Amazonie i chcesz się dowiedzieć co warto poprawić w ofercie, aby zwiększyć sprzedaż Twoich produktów?

A może zarządzasz zespołem sprzedaży w większej firmie i zastanawiasz się, czy ten Marketplace będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni?

Wypełnij formularz i zgłoś się na bezpłatną konsultację!

Uzupełnij formularz

Kompleksowa Obsługa Konta Amazon - Start sprzedaży

Zaczynając sprzedaż na Amazon, musimy wiedzieć, że ma on zupełnie inną specyfikę od znanego polskiego Allegro. Na tej platformie bardzo duże znaczenie ma ilość opinii danego produktu, ale także odpowiednie promowanie ofert poprzez reklamy PPC oraz dobór optymalnych słów kluczowych. 

 

Amazon również bardzo mocno skupia się na zadowoleniu klientów z dokonanych zakupów. Dlatego też na każdą wiadomość należy sprawnie odpowiadać oraz na bieżąco rozwiązywać wszelkie spory z kupującymi.

 

Do sprzedaży na zagranicznych Marketplace należy podejść bardzo profesjonalnie z odpowiednim przygotowaniem. Sporo sprzedawców ma problem z księgowością, kwestiami prawnymi czy logistyką, dlatego też przed wejściem na ten marketplace trzeba zadbać o te obszary.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Strategia sprzedażowa

Sprawdzimy jaki potencjał drzemie w Twojej organizacji, a następnie dobierzemy odpowiednią strategię sprzedażową dostosowaną do Twojego portfolio produktowego.

REJESTRACJA KONTA
I KONFIGURACJA

Pomożemy Ci przy rejestracji oraz konfiguracji konta na Amazonie, tak aby odpowiednio przygotować je do sprzedaży.

Wdrożenie oferty na amazon

Kompleksowo i sprawnie wprowadzimy Twoje produkty na Amazon oraz zadbamy o odpowiednią pozycję w wynikach wyszukiwania. Stale będziemy wprowadzać nowe pozycje do oferty.

Obsługa Amazon PPC

Tworzymy, konfigurujemy i optymalizujemy kampanie reklamowe, aby zmaksymalizować jej efekty oraz zminimalizować Twoje koszty.

Optymalizacja SEO

Dbamy o odpowiednie pozycjonowanie produktów, tworzymy tytuły oraz opisy A+Content zgodnie ze sztuką SEO. Zamieszczamy treści dostosowane do wymogów Amazona.

Usługi dodatkowe

Pomagamy z zablokowanym kontem - Identyfikujemy przyczynę blokady, tworzymy plan naprawczy oraz prowadzimy rozmowy mające na celu odblokowanie konta, współpracując ściśle z Amazonem.

Obsługa sprzedaży

Monitorujemy wszystkie wskaźniki, aby nie dopuścić do blokady kont sprzedażowych. Na bieżąco aktualizujemy ofertę o nowe produkty, optymalizujemy istniejące listingi oraz pomagamy w administracji konta.

REJESTRACJA MARKI - BRAND REGISTRY

Zarejestrujemy Twoją markę w programie Amazon Brand Registry, aby budować jej rozpoznawalność i chronić Twój znak towarowy.

OBSŁUGA LOGIsTYCZNA

W pełni obsługujemy sprzedaż w programie Amazon FBA. Planujemy dostawy oraz dbamy o stałą dostępność produktów.

ZAJMIEMY SIĘ OBSŁUGĄ KLIENTA

Przejmiemy od Ciebie również obsługę klienta na Amazon. To my będziemy odpowiedzialni za odpisywanie na wszystkie wiadomości otrzymane od klientów oraz rozwiązywanie kwestii reklamacji czy zwrotów.

KAMPANIE REKLAMOWE

Uruchamiamy również dodatkowe formy promowania w postaci Amazon Lightning deals czy kuponów oraz bierzemy czynny udział w akcjach promocyjnych, np. Black Friday, Cyber Monday.

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA

Nasi doświadczeni tłumacze zadbają o najwyższej jakości tłumaczenia na język niemiecki, angielski, włoski czy francuski, aby Twoje listingi były w 100% prawidłowe.

Prowadzenie Konta na Amazon - na czym polega?

Jeśli po przeprowadzonym audycie, to właśnie Amazon okazał się odpowiednim miejscem do sprzedaży Twojej kategorii produktowej, to następnym krokiem jest wyznaczenie zakresu naszej współpracy. Do wyboru mamy 3 modele sprzedażowe:

  • Standardowa obsługa konta Amazon – w tym modelu, zajmujemy się całościowo Twoim kontem na Amazonie. Wdrażamy Twoją ofertę produktową, optymalizujemy tytuły i opisy produktów, dobieramy słowa kluczowe oraz dbamy o widoczność ofert poprzez działania pozycjonujące. Prowadzimy również kampanie reklamowe Amazon PPC. W tym modelu nie prowadzimy jednak obsługi klienta mailowej i telefonicznej, więc ten obszar będzie zostawiony po Waszej stronie.
  • Pełna obsługa konta Amazon – poza standardową obsługą sprzedaży i działaniami wdrożeniowymi wymienionymi powyżej, zajmujemy się dodatkowo pełną obsługą Twoich klientów. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości od Klientów, rozwiązujemy spory reklamacyjne oraz obsługujemy zwroty. Zapewniamy kompleksową pomoc w sprzedaży na Amazon.
  • Dodatkowa obsługa konta na Amazon – możemy również zaproponować: szkolenia ze sprzedaży produktów na amazon, pomoc w obsłudze Twojego konta reklamowego Amazon PPC, audyt Twoich dotychczasowych działań na Amazonie oraz zaproponowanie odpowiednich rozwiązań, a także konsulting wspierający Twoją sprzedaż na Amazon.

Obsługa sprzedaży na Amazon - jak wygląda początek współpracy?

Na początku otrzymujemy dostęp do Waszego konta na Amazonie poprzez bezpieczną usługę zarządzania uprawnieniami – User Permissions oraz przechodzimy do opracowania strategii sprzedażowej i stworzenia harmonogramu prac.

 

W pierwszym tygodniu odpowiednio konfigurujemy Twoje konto sprzedawcy oraz sprawdzamy, czy spełnia wszystkie wymagania dotyczące sprzedaży na Amazon FBA, np. VAT-OSS, VAT-DE, LUCID, itp.

 

Następnie przechodzimy do kompleksowego wdrożenia Twojej oferty wraz z dostępnymi wariantami produktów oraz dbamy o odpowiednią widoczność listingów. W trakcie prac wdrożeniowych dostajecie również kontakt do opiekuna konta, który koordynuje prace i prowadzi działania marketingowe. Wdrożenie trwa zazwyczaj miesiąc-dwa, wszystko zależne jest od ilości produktów, ilości rynków oraz zakresu działań.

 

Wrzucenie całej oferty produktowej, to tak na prawdę dopiero początek działań sprzedażowych. Prowadzenie konta na Amazon wymaga od nas stałej pracy. Po udanym wdrożeniu zaczynamy dużo mocniej skupiać się na odpowiedniej promocji produktów poprzez płatne reklamy Amazon PPC oraz dbamy o to, aby pięły się one do góry w wyszukiwanych wynikach organicznych.

 

Co miesiąc spotykamy się, aby zaprezentować wyniki sprzedażowe oraz to, co udało się nam zrobić w ostatnich tygodniach.

 

Wspólnie ustalamy cel na kolejny miesiąc, planujemy najbardziej istotne prace na następne tygodnie oraz analizujemy działania konkurencji.

Obsługa sprzedaży na Amazon - dlaczego warto z nami współpracować?

Eksperci sprzedaży
e-commerce

W jednym miejscu masz dostęp do ekspertów sprzedaży internetowej na największych marketplace w całej Europie, takich jak: Amazon, Allegro, Emag, Ebay czy Kaufland, którzy pomogą Ci w ocenie potencjału na rynkach zagranicznych i zaplanują dalszą ekspansję.


Dobry kontakt

Cechuje nas szybki czas reakcji na Twoje zapytania. Gdy do nas zadzwonisz, masz pewność, że telefon odbierze osoba, która na co dzień zajmuje się Twoim kontem, doskonale wie co się z nim dzieje, zna specyfikę Twojej firmy, a także będzie w stanie odpowiedzieć na Twoje wszelkie pytania.

Wiemy jak sprzedawać na Amazon

Znamy specyfikę sprzedaży na Amazonie oraz warunki wejścia na zagraniczne rynki. Podczas współpracy przekazujemy Ci całą wiedzę, aby wszystko było zrobione zgodnie z prawem. Zadbamy o tematy segregacji odpadów (LUCID), kwestie podatkowe, kwestie związane ze sprzedażą elektroniki itp.

Zyskujesz Nowe źródło przychodu

Nasza usługa szybko się zwraca, dzięki czemu zyskujesz nowe źródło przychodu oraz stajesz się dużo bardziej odporny na wszelkie wstrząsy rynkowe. W cenie abonamentu masz dostęp do eksperta sprzedaży internetowej na Amazonie i to w cenie niższej niż jeden pracownik.

Dbamy o stany magazynowe

Znamy sposoby na upłynnianie nierotujących produktów poprzez różnego rodzaju akcje promocyjne. Na bieżąco analizuje również ich stany magazynowe i szybko reagujemy, gdy na dany produkt jest duży potencjał i gdy pojawia się realny problem ze stanami magazynowymi.

Oszczędzasz czas

Unikasz nietrafionych decyzji i oszczędzasz swój czas, delegując nam część swoich obowiązków. Odzyskany czas możesz poświęcić na dalszy rozwój swojego biznesu. Pomagamy w obsłudze konta na Amazon zarówno w modelu FBA, FBM, jak również Vendor.

Agencja Amazon Raise Your Sales - jakie są koszty współpracy?

W swoim portfolio firm posiadamy zarówno duże firmy dystrybucyjne i uznane marki, jak również małe rodzinne firmy produkcyjne, które prowadzą swoje manufaktury i dopiero zaczynają swoją sprzedaż internetową.

 

Zawsze dobieramy zakres naszej pomocy w taki sposób, aby nasze rozwiązania były rentowne nawet dla małych i średnich firm.

Handel na platformie Amazon
- jakie są koszty współpracy z Amazonem?​

Abonament profesjonalny na Amazon to koszt rzędu 170 zł miesięcznie. Do tego warto doliczyć koszt prowizji, który zależny jest od kategorii i wynosi średnio 18% za sprzedany produkt.

 

Na początku, aby rozpędzić sprzedaż, konieczna jest inwestycja w reklamy Amazon PPC. Budżet jest zależny przede wszystkim od ilości wprowadzonych produktów oraz planów sprzedażowych i ustalamy go wspólnie na początku współpracy. Jest to klucz do znacznego wzrostu sprzedaży, dlatego cyklicznie badamy koszt pozyskania klienta z danej kampanii i podnosimy budżety, jeśli będziemy widzieć satysfakcjonujący nas zwrot z inwestycji.

Dowiedz się jakie możliwości drzemią w Twojej firmie!

Wypełnij formularz i zgłoś się na bezpłatną konsultację!

Uzupełnij formularz

Klienci, którzy nam zaufali:

Co mówią o nas nasi klienci?

Adres e-mail

hello@raiseyoursales.pl