Aktualne oferty pracy w

Kogo aktualnie szukamy?

Starszy specjalista
ds. obsługi sprzedaży na Amazon

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenie Klientów na platformę Amazon,
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych oraz analizowanie wyników,
  • Opieka mailowa i telefoniczna nad Klientami agencji,
  • Tworzenie ofert i ich aktualizacja,
  • Zarządzanie polityką cenową,
  • Planowanie i realizacja kampanii reklamowych PPC,
  • Kontrolowanie oraz rozwijanie sprzedaży na kontach Klientów.

Prześlij swoją aplikację, jeśli:

  • Potrafisz obsługiwać platformę sprzedażową Amazon,
  • Umiesz wykorzystywać narzędzia i rozwiązania wspierające analitykę oraz sprzedaż w kanale e-commerce,
  • Znasz specyfikę sprzedaży internetowej e-commerce i jej uwarunkowań,
  • Potrafisz obsługiwać narzędzie Baselinker,
  • Posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Jesteś samodzielny, odpowiedzialny oraz dobrze zorganizowany.

ds. obsługi klienta

Czym będziesz się zajmować?

  • kontaktem telefonicznym oraz mailowym z klientami,
  • obsługą reklamacji i zwrotów zgodnie z obowiązującym schematem,
  • obsługą zapytań dotyczących zamówień i specyfikacji produktów,
  • wykonywaniem tłumaczeń drobnych tekstów.

  • posiadasz doświadczenie w obszarze customer service,
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej C1,
  • biegle posługujesz się językiem polskim,
  • znajomość podstawowej obsługi platform sprzedażowych (Allegro, Amazon, eBay, eMAG, Kaufland) będzie dodatkowym atutem.

Naszym Współpracownikom zapewniamy:

  • Rozwój zawodowy w zakresie sprzedaży na platformach Marketplace,
  • Szkolenia ze sprzedaży na najpopularniejszych platformach sprzedażowych Marketplace (Allegro, Amazon, eBay, eMAG, Kaufland),
  • Pracę w 100% zdalną,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Dużą swobodę działania,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę (B2B),

zainteresowany współpracą?

Dołącz do zespołu Raise Your Sales wysyłając nam swoją aplikację! Możesz ją wysłać za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego obok.

Może to właśnie Ciebie szukamy?